Gól: 24’ M.Pjanic, 31’ G.Higuaín; 57’ P.Dybala, 85’ Dani Alves.

DINAMO ZAGREB (4-3-3): Semper; Situm, Sigali, Schildenfeld, Pivaric; Antolic (72' Machado), Benkovic, Jonas (48' Fiolic); Pavicic, Soudani, Fernandes (58' Hodzic). (Peric, Henriquez, Livakovic, Gojak). Edző: Sopic.

JUVENTUS (3-5-2): Buffon; Barzagli (68' Pjaca), Bonucci, Chiellini; Dani Alves, Khedira, Hernanes, Pjanic (46' Cuadrado), Evra; Higuain (71' Mandzukic), Dybala. (Neto, Alex Sandro, Lemina, Sturaro). Edző: Allegri.

vezette: De Sousa (POR).

jegyzet: Zágráb 25.320 néző. Sárga lap: senki. Szöglet: 0-6. Kapura lövés: 0-7. Kaput elkerülő lövés: 4-6. Les: 1-1. Szabálytalanság: 10-12. Labdatartás: 28%-72%. Hosszabbítás: 1’ ill 1’.

SSC NAPOLI – SL BENFICA.............4 – 2

Gól: 20’ M.Hamsik (N); 51’ D.Mertens (N), 54’ büntetőből A.Milik (N), 58’ D.Mertens (N), 70’ Goncalo Guedes (B), 86’ E.Salvio (N).

NAPOLI (4-3-3): Reina; Hysaj, Albiol (11' Maksimovic), Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon (70' Insigne), Mertens (82' Giaccherini), Milik. (Sepe, Maggio, Zielinski, Gabbiadini). Edző: Sarri.

BENFICA (4-4-2): Julio Cesar; Almeida (82' Gomes), Lindelof, Lisandro, Grimaldo; Semedo, Fejsa, A. Horta (56' Salvio), Pizzi; Mitroglou, Carrillo (67' Guedes). (Ederson, Luisao, Cervi, Celis). Edző: Rui Vitoria.

vezette: Brych (GER).

jegyzet: Napoli 41.281 néző. Sárga lap: Lisandro Lopez (B), Julio Cesar (B), Fejsa (B), Carrillo (B) szabálytalanságért; Reina (N) időhúzásért. Szöglet: 6-0. Kapura lövés: 6-3. Kaput elkerülő lövés: 4-2. Les: 5-2. Szabálytalanság: 6-17. Labdatartás: 56%-44%. Hosszabbítás: 1’ ill 4’.

*

1.játéknap, 2016. szeptember 13.-14. 20.45

FC DINAMO KYIV – SSC NAPOLI.........1 – 2

Gól: 26’ D.Garmash (D), 36’ A.Milik (N), 45+2’ A.Milik (N).

DINAMO KYIV (4-1-4-1): Shovkovskiy; Makarenko, Vida, Khacheridi, Antunes; Rybalka (81' Korzun); Yarmolenko, Garmash, Sydorchuk, Tsygankov (73' Gusev); Moraes (86' Gladkiy). (Rudko, Fedorchuk, Buyalskiy, Morozyuk). Edző: Rebrov.

NAPOLI (4-3-3): Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik (61' Zielinski); Callejon, Milik (82' Gabbiadini), Mertens (72' Insigne). (Sepe, Maggio, Maksimovic, Diawara). Edző: Sarri.

vezette: Collum (SCO).

jegyzet: Kijev 30.000 néző. Kiállítva Sydorchuk (D) a 68.percben a második sárga lapja után. Sárga lap: Garmash (D) szabály megszegéséért; Milik (N) szabálytalanságért. Szöglet: 8-6. Kapura lövés: 2-2. Kaput elkerülő lövés: 5-4. Les: 2-5. Szabálytalanság: 11-17. Labdatartás: 50%-50%. Hosszabbítás: 1’ ill 3’.

JUVENTUS FC – SEVILLA FC............0 – 0

JUVENTUS (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Dani Alves, Khedira, Lemina, Asamoah (68' Pjanic), Evra (68' Alex Sandro); Dybala (86' Pjaca), Higuain. (Neto, Benatia, Cuadrado, Mandzukic). Edző: Allegri.

SEVILLA (4-1-4-1): Rico; Mercado, Rami, Pareja, Escudero; N'Zonzi; Sarabia (63' Correa), Kranevitter (78' Mariano), Iborra, Vitolo; Vazquez (90+1' Carriço). (Sirigu, Vietto, Kiyotake, Ganso). Edző: Sampaoli.

vezette: Aytekin (GER).

jegyzet: Torino 33.261 néző, 2.100.854 euro bevétel. Sárga lap: N'Zonzi (S), Iborra (S), Rami (S) szabálytalanságért. Szöglet: 4-2. Kapura lövés: 5-1. Kaput elkerülő lövés: 11-2. Les: 1-2. Szabálytalanság: 16-21. Labdatartás: 56%-44%. Hosszabbítás: 1’ ill 4’.

* * *

PLAYOFF forduló, visszavágó 2016. augusztus 23. 20.45

AS ROMA – FC PORTO..................0 – 3

Gól: 8’ Felipe Monteiro; 73’ M.Layún, 75’ J.Corona.

ROMA (4-2-3-1): Szczesny; Bruno Peres, Manolas, De Rossi, Juan Jesus; Strootman, Paredes (42’ Emerson); Salah, Nainggolan, Perotti (86’ Gerson); Dzeko (59’ Iturbe). (Alisson, Totti, Fazio, El Shaarawy). Edző: Spalletti.

PORTO (4-1-4-1): Casillas; Maxi Pereira (45+2’ Layun), Felipe, Marcano, Telles; Danilo; Corona, Herrera, André André, Otavio (57’ S.Oliveira); André Silva (66’ A.Lopez). (José , R. Neves, Varela, Evandro).  Edző: Espirito Santo.

vezette: Marciniak (POL).

Jegyzet: Roma 39.866 néző, 1.730.358€ bevétel. Kiállítva D.De Rossi (R) a 40.percben durva szabálytalanságért; Emerson (R) az 50.percben durva szabálytalanságért. Sárga lap: Herrera (P), Ottavio (P), P.Oliveira (P) és Gerson (R) szabálytalanságért; André Silva (P) szabály megszegéséért. Szöglet: 11-2. Kapura lövés: 4-6. Kaput elkerülő lövés: 11-5. Les: 0-2. Szabálytalanság: 12-16. Labdatartás: 52%-48%. Hosszabbítás: 6’ ill 0’.

*

PLAYOFF forduló, első mérkőzés 2016. augusztus 17. 20.45

FC PORTO – AS ROMA..................1 – 1

Gól: 21’ öngól Felipe Monteiro (R); 61’ büntetőből André Silva (P).

PORTO (4-4-1-1): Casillas; Maxi Pereira, Felipe, Marcano, Alex Telles; Danilo; Herrera, André André (66’ Layun), Danilo, Otavio (85’ Evandro); Adrian Lopez (76’ Corona); André Silva. (José Sà, Ruben Neves, Varela, João Carlos). Edző: Nuno Espirito Santo.
ROMA (4-2-3-1): Alisson; Florenzi (85’ Paredes), Manolas, Vermaelen, Juan Jesus; De Rossi, Strootman; Salah (77’ Fazio), Nainggolan, Perotti (89’ Emerson); Dzeko. (Szczesny, Iturbe, Totti, El Shaarawy). Edző: Spalletti.
vezette: Kuipers (NED).
jegyzet: Porto 46.310 néző. Kiállítva Vermaelen (R) a 41.percben a második sárga lapja után. Sárga lap: Manolas, Strootman és Emerson szabálytalanságért; De Rossi és Maxi Pereira kakaskodásért. Szöglet: 8-3. Kapura lövés: 6-9. Kaput elkerülő lövés: 14-3. Les: 2-0. Szabálytalanság: 15-14. Labdatartás: 51%-49%. Hosszabbítás: 1’ ill 4’.